وب سایت شرق و غرب واگذاری انواع دستگاه ، ماشین آلات ، خط تولید ، کارخانه ، کارگاه (+98)9127799127 (باباجانی) سایت شرق و غرب شرق و غرب
شرکت بخار انرژی در مشهد
تولید کننده بویلرهای روغن داغ ، آب داغ و آبگرم
با سابقه بیش از 30 سال تجربه علمی و عملی تولید کننده بویلرهای روغن داغ ، آب داغ و آبگرم با پلاک استاندارد و هیترهای صنعتی با رزومه ای بالغ بر 700 مورد فروش به کارخانجات ویژگیهای بویلرهای تولیدی بخار انرژی در پروسه ساخت و تحویل:
 • ساخت بر اساس نقشه طراحی شده مطابق با ظرفیت بویلر و مورد تائید اداره استاندارد.
 • مهم: ظرفیت اسمی بویلر منطبق بر ظرفیت واقعی بویلر می باشد.
 • رعایت کلیه متریال، ضخامت ورق ها و لوله های بکار رفته، نحوه جوشکاری منطبق با نقشه طراحی.
 • بکار گیری از نیروی فنی متخصص و جوشکاران دارای تست فرم جوشکاری.
 • انجام 3 مرحله بازرسی توسط بازرسین اداره استاندارد و تایید منطبق بودن متریال بکار رفته با نقشه و پذیرش تستهای انجام شده بر روی بویلر.
 • حضور مهندس کنترل کیفیت در تک تک مراحل ساخت و انجام آزمونهای صورت گرفته بر روی بویلر که عبارتند از:
  1. تست LAMINATION طبق استاندارد BS3923 انگلستان
  2. تست ULTRASONIC طبق استاندارد BS 3923 انگلستان
  3. تست VISUAL طبق استاندارد EN 25817 انگلستان
  4. تست HYDRAULIC طبق استاندارد BS2790 انگلستان
  5. تست PT طبق استاندارد BS6443 انگلستان
  6. تست گرم که به هنگام نصب و راه اندازی صورت می گیرد.
 • از تک تک مراحل ورق خام ، ساخت، مونتاژ ، آماده سازی و تست دیگ عکسهایی بر روی CD به همراه CERTIFICATE مربوط به استاندارد ورق ها ، لوله ها ، میل مهارها ، پیچ ومهره و برگه های تائید شده تمامی تستهای انجام شده بر روی دیگ با پلاک استاندارد ملی ایران تقدیم می گردد.
 • در دو مرحله از مشتریان گرامی جهت بازدید از مراحل ساخت و تائید و تطابق اجناس مصرفی با استاندارد دعوت می گردد .
 • آموزش رايگان راه اندازي و نگهداري بويلر به خريدار.
 • گارانتی 2 ساله بویلر و خدمات 20 ساله پس از فروش ( غیر از لوازم الکتریکی )
 • برد الکترونیک محافظ، PLC و HMI انحصارا تحت اختیار و تولید این شرکت بوده و برد الکترونیک محافظ دارای گواهی ثبت اختراع نیز می باشد که هر سه محصول در کل ایران دارای هیچ گونه نمونه مشابهی نمی باشد و تنها بر روی بویلرهای تولیدی این شرکت و یا در صورت درخواست بر روی سایر بویلرها نیز نصب میگردند.
 • دستور العمل و راهنمای نگهداری و اپراتوری دیگ بخار
مزایا و کاربرد بویلر‌ روغن داغ در طبخ غذا :

امروزه به جهت بهره گیری از خصوصیت تامین حرارت به جهت مصارف صنعتی و تولیدی از سیستم های Thermal Oil و Steam Boiler‌ استفاده می نمایند‌ که برتریهای خاصی در بویلر های روغن به نسبت بویلر های بخار در مواردی که نیاز به بخار مستقیم نباشد و یا امکان مصرف از حرارت روغن داغ وجود داشته باشد وجود دارد . از جمله می توان به کاهش هزینه های نگهداری،کاهش خطرات و استهلاک بویلربه دلیل فشار پائین کار و همچنین خاصیت نگهداری حرارت توسط روغن و در نتیجه کاهش مصرف سوخت توسط مشعل اشاره کرد.

از جمله مصارف بویلر های روغن در صنعت می توان به کاربرد آن در کارخانجات صنایع غذایی، نساجی، صنایع شیمیایی، آسفالت، پخت و پز و سرخ کردن اشاره نمود.

اصول فنی و مشخصات ساخت :
بطور اختصار بویلر های روغن داغ متشکل از پوسته ، کوئل ها (‌بزرگ و کوچک) ، باک روغن ، مشعل ، پمپ سیرکولاسیون ،پمپ تغذیه ، لوازم و متعلقات جانبی می باشد .

اصول کلی و نحوه انتقال گرمایش :
روغن های حرارت داخلی خاصیت پذیرش حرارت تا دمای 270 درجه سانتیگراد و نوع خارجی آن تا 300 درجه سانتیگراد که البته در دمای 220 درجه سانتیگراد می توان به دمای 190 درجه سانتیگراد جهت پخت در جدار داخلی که بسیار مطلوب می باشد اشاره نمود .لذا پس از پر شدن سیستم که حاوی دو کوئل بزرگ و کوچک و باک روغن و منبع تغذیه می باشد گرمایش از طریق مشعل صورت پذیرفته انتقال حرارت از طریق باک روغن و 2 کوئل داخلی و کوئل پیش گرم به روغن حرارتی سیرکوله شده توسط پمپ سیرکولاسیون صورت می پذیرد .

گرمایش این سیکل در نهایت می تواند (پس از ورود به کلکتور و تقسیم شدن فرضا در حالت پخت ) در ظروف دو جدار به طور غیر مستقیم مورد استفاده قرار گیرد .در این بویلرها از دیفرانسیل پرشر ، سوپاپ اطمینان و PLCو یا HMI جهت حصول امنیت بالا ، جلوگیری از خطرات احتمالی و محافظت از کک شدگی روغن استفاده می گردد.

اين سيستم كاربردهاي فراواني دارد و از جمله مصارف مهم آن مي توان به كاربرد آن در صنايع غذايي و طبخ غذا به شيوه حرارت غير‌‌مستقيم با استفاده از بوويلر روغن داغ و ظروف پخت استيل اشاره كرد كه اهم مزاياي آن به شرح ذيل مي باشد:

1- استفاده از حداقل انرژي با بالاترين راندمان
2- كاهش مصرف روغن در حد 50 % جهت سرخ كردن
3- كاهش ميزان آتش سوزي در محيط به حد صفر
4- تازه ماندن روغن مصرفي از لحاظ طعم ، بو و رنگ روغن و استفاده به دفعات
5- قابليت تنظيم دماي‌ طبخ
6- كاهش مدت زمان به جوش آمدن مايعات
7-ایمنی بالا
8-اپراتوری آسان وکاهش هزینه های نگهداری

تصاویر :
تماس : باباجانی 09127799127

کارخانه : مشهد
* مسئولیت این آگهی با طرف آگهی دهنده می باشد * واگذاری انواع دستگاه ، ماشین آلات ، خط تولید ، کارخانه ، کارگاه
09127799127 (آقای باباجانی)
IP