وب سایت شرق و غرب واگذاری انواع دستگاه ، ماشین آلات ، خط تولید ، کارخانه ، کارگاه (+98)9127799127 (باباجانی) سایت شرق و غرب شرق و غرب
تاسیس شرکت در آلمان تاریخ انتشار : 1394/10/04 ما قادریم در شهر هامبورگ آلمان هر نوع شرکتی را بدون نیاز به شریک آلمانی برای شما به ثبت برسانیم با توجه به ماهیت شرکت، فرد یا افراد صاحب امتیاز می توانند جهت خرید و فروش و نیز صادرات و واردات در حوزه اتحادیه اروپا به صورت آزاد و در حوزه کشورهای خارج از اتحادیه، بر طبق قوانین و ضوابط گمرکات اتحادیه اروپا فعالیت نمایند. همچنین با توجه به عضویت شرکت در اتاق بازرگانی آلمان و ایران ، نیازی به حضور صاحب یا صاحبان امتیاز آن در کشور آلمان نبوده و تنها با پرداخت حق عضویت که طبق تعرفه های اتاق بازرگانی مشخص می گردد، امکان احراز هویتی آدرس , شماره تلفن و حق ثبت دامنه اینترنتی را در کشور آلمان خواهد داشت. بدیهی است، با عضویت در اتاق، کلیه امور حسابداری، حسابرسی و پرداخت مالیات و دریافت مالیات صادرات و واردات انجام خواهد شد و نیاز به استخدام کارمند حسابداری نمی باشد. همچنین، مدیر عامل شرکت می توانند با توجه به ضوابط و شرایط تعیین شده از طرف دولت آلمان، درخواست ویزا و یا اقامت موقت نمایند (اقامت از طریق سرمایه گذاری Aufenthaltserlaubnis für eine selbständige Erwerbstätigkeit) که احراز این امر منوط بر اسناد و مدارکی است که دولت آلمان با توجه به صلاحدید خود، از صاحب امتیاز این شرکت درخواست خواهد کرد. بدیهی است در مرحله نخست مدت صدور ویزای اقامت زمان محدودی خواهد داشت و در صورت فعالیت شرکت مدت صدور طولانیتر و بعد از گذشت هفت سال پاسپورت آلمانی برای مدیر عامل و افراد تحت تکفل زیر 18 سال صادر خواهد شد. بطور خلاصه ، مزایای چنین شرکتی در آلمان به شرح ذیل می باشد :
  • مالکیت 100% سهام شرکت
  • فرصتهای شغلی فراوان
  • شرکت در مناقصات و مزایده های بین المللی
  • امکان تجارت با کل دنیا بدون هیچ نوع محدودیتی
  • امکان افتتاح حساب بانکی
  • امکان دریافت اقامت برای مدیر عامل شرکت و خانواده
  • تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی خود در ایران یا دیگر کشور ها مثل چین و فروش در دنیا حتی خود آلمان
  • بدست آوردن اعتبار شغلی برای تجارت با شرکتهای آلمانی و غیر آلمانی
  • امکان دریافت وام های تجاری با کارمزد حداکثر 4 در صد سالیانه
از تاریخ 2017/10/25 :

*** هزینه تاسیس شرکت ، افتتاح حساب بانكي و خدمات تكميلي يكساله پس از آن معادل 14،850 یورو می باشد ***
بدیهی است هنگامی که صاحبان امتیاز شرکت فوق با هویت حقوقی آلمانی شروع به فعالیت تجاری می نماید ، با توجه به اینکه تجارت در اروپا کاملا علمی و عاری از هر گونه تحریم و محدودیتی می باشد، لذا هر چه سیاست فروش و بازرایابی شما نسبت به دیگران قویتر و اطلاعات شما نسبت به قوانین تجاری آلمان بالاتر باشد، میزان موفقیت شما در کوتاه مدت به مراتب بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل به حضور در بازار بین المللی آلمان را دارند، می توانند بطور رسمی صاحب شرکت در آلمان گردند. از ویژگی های بارز شرکت آلمانی این است که نیاز به سهامدار آلمانی نیست و متقاضی می تواند مالکیت 100% سهام شرکت را داشته باشد. محل دفتر ما : تهران * مسئولیت این آگهی با طرف آگهی دهنده می باشد * تماس:
09127799127 - آقای باباجانیواگذاری انواع دستگاه ، ماشین آلات ، خط تولید ، کارخانه ، کارگاه
09127799127 (آقای باباجانی)
IP